Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku

83-050 Bielkówko    ul. Gregorkiewicza 11

tel. 58 682 73 58 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 191822
  • Do końca roku: 31 dni
  • Do wakacji: 207 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

 

   Kadra szkoły

Nauczyciele
  • Małgorzata Krzemińska-Zasuwa - nauczyciel przedszkola
  • Krystyna Greftkiewicz - nauczyciel przedszkola
  • Natalia Hirsz - nauczyciel oddziału przedszkolnego
  • Elżbieta Iwanek - wychowawca klasy I, nauczyciel języka polskiego, nauczyciel socjoterapii
  • Marta Franczak - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie I, logopeda
  • Grażyna Rosa - wychowawca klasy II, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
  • Alina Rębarz - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie II
  • Katarzyna Bieszke - wychowawca klasy III, nauczyciel informatyki
  • Barbara Kejzer - wychowawca klasy IV, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie IV
  • Iwona Jakubowska - Hope - wychowawca klasy V, nauczyciel matematyki
  • Monika Olszewska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie V
  • Klaudia Górka - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie V
  • Karolina Nagórska-Pacan - wychowawca klasy VI a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI a, logopeda
  • Martyna Pilas - nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Jetkowska - wychowawca klasy VII, nauczyciel j.polskiego
  • Iwona Kalinowska - nauczyciel terapeuta w klasie VII
  • Żaneta Magulska-Aszyk - wychowawca klasy VIII, nauczyciel wychowania fizycznego
  • Iwona Warda - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VIII, nauczyciel socjoterapii
  • Magdalena Nitschke nauczyciel j. polskiego, bibliotekarz
  • Anna Sawicka - nauczyciel j.polskiego i j.angielskiego
  • Ewa Łaszczuk - Izdebska - nauczyciel matematyki
  • Kamila Kondratowska - nauczyciel historii
  • Michał Sempołowicz - nauczyciel historii
  • Remigiusz Szrajnert - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i edb
  • Anna Dąbrowska - nauczyciel języka kaszubskiego
  • Anna Artemiuk-Zięba - nauczyciel plastyki
  • Marcin Treder - nauczyciel języka niemieckiego
  • Michał Kleinszmidt- nauczyciel muzyki
  • Karolina Goździak - nauczyciel geografii
  • Ewa Grzymała - nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Wąsowicz - nauczyciel fizyki, chemii i przyrody
  • Anna Winnicka-Namiotko - nauczyciel biologii
  • Tamara Karłowskanauczyciel wychowania fizycznego i techniki, wychowawca świetlicy
  • Mariusz Biernacik - nauczyciel informatyki
  • Klaudia Prawdzik - pedagog, bibliotekarz
  • Lidia Wojczuk - nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Katarzyna Golat - nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Dorota Stawicka - logopeda
  • Małgorzata Pawelec - psycholog, nauczyciel doradztwa zawodowego
  • Elżbieta Małolepsza - wychowawca świetlicy
  • Agnieszka Jagła - wychowawca świetlicy
  • Lucyna Łyko - nauczyciel WDŻ

 

Administracja szkoły
  • Anna Woźniak - sekretarz szkoły
  •  
  • Jolanta Litwińska - woźna
  • Bożena Prokop - pomoc nauczyciela w przedszkolu
  • Patrycja Lejk - pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym
  • Janusz Flisikowski - konserwator
  • Elżbieta Karpyza - pracownik obsługi
  • Izabela Stenka - pracownik obsługi