Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku

83-050 Bielkówko    ul. Gregorkiewicza 11 tel. 58 682 73 58  email: sekretariat@zkiwbielkowko.pl  

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 510380
  • Do końca roku: 95 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2021-09-27

Imieniny: Damiana, Mirabeli

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

 

   Nauczyciele

  • Małgorzata Krzemińska-Zasuwa - nauczyciel przedszkola
  • Krystyna Grefkiewicz - nauczyciel przedszkola
  • Danuta Kropidłowska - nauczyciel przedszkola
  • Natalia Hirsz - nauczyciel oddziału przedszkolnego
  • Katarzyna Bieszke - wychowawca klasy I, nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Iwona Warda - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. I, nauczyciel socjoterapii
  • Elżbieta Iwanek - wychowawca klasy II,  nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Agnieszka Jagła - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne  w klasie II
  • Marta Franczak - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie II, logopeda
  • Grażyna Rosa - wychowawca klasy III, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
  • Alina Rębarz - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie III
  • Alicja Zachara - nauczyciel klas I-III
  • Tamara Karłowska -  wychowawca klasy IV, nauczyciel wychowania fizycznego i techniki
  • Barbara Kejzer - wychowawca klasy V, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie V
  • Iwona Jakubowska-Hope - wychowawca klasy VI, nauczyciel matematyki i fizyki
  • Monika Olszewska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI
  • Klaudia Prabucka - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI
  • Paulina Gorazdowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI
  • Monika Olszewska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI
  • Karolina Nagórska-Pacan - wychowawca klasy VII a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VII a, logopeda
  • Kamila Kondratowska - nauczyciel historii, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VII a
  • Katarzyna Golat - wychowawca klasy VII b, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI, nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Martyna Pilas - dyrektor szkoły, nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Jetkowska - wychowawca klasy VIII, nauczyciel języka polskiego
  • Iwona Kalinowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIII
  • Żaneta Magulska-Aszyk - nauczyciel informatyki i wychowania fizycznego 
  • Magdalena Nitschke -  nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
  • Ewa Łaszczuk - Izdebska - nauczyciel matematyki
  • Remigiusz Szrajnert - kierownik świetlicy, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i edb
  • Anna Dąbrowska - nauczyciel języka kaszubskiego
  • Mariola Brysk - nauczyciel języka niemieckiego
  • Grażyna Juras- nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy
  • Karolina Goździak - nauczyciel geografii
  • Ewa Grzymała - nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Wąsowicz - nauczyciel fizyki, chemii i przyrody
  • Anna Winnicka-Namiotko - nauczyciel biologii
  • Małgorzata Klimek - nauczyciel religii
  • Marta Opielewicz - nauczyciel języka angielskiego
  • Dorota Podraza – nauczyciel chemii
  • Klaudia Prawdzik - pedagog, bibliotekarz, nauczyciel WDŻ
  • Małgorzata Pawelec - psycholog
  • Monika Puchalska - logopeda
  • Grażyna Dembska - logopeda
  • Dorota Stawicka - logopeda
  • Małgorzata Pawelec - psycholog
  • Elżbieta Małolepsza - wychowawca świetlicy, nauczyciel plastyki
  • Anna Makaruk - wychowawca świetlicy

 

 

Administracja szkoły

  • Anna Woźniak - sekretarz szkoły
  • Elżbieta Karpyza - woźna
  • Bożena Prokop - pomoc nauczyciela w przedszkolu
  • Patrycja Lejk - pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym
  • Janusz Flisikowski - konserwator
  • Izabela Stenka - pracownik obsługi
  • Barbara Kotłowska – pracownik obsługi