Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku

83-050, Bielkówko

ul. Gregorkiewicza 11

tel. 58 682 73 58

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 95938
  • Do końca roku: 215 dni
  • Do wakacji: 27 dni

Kalendarium

Sobota, 2020-05-30

Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

 

   Kadra szkoły

Nauczyciele
  • Małgorzata Krzemińska-Zasuwa - nauczyciel przedszkola
  • Krystyna Greftkiewicz - nauczyciel przedszkola
  • Natalia Hirsz - nauczyciel oddziału przedszkolnego
  • Barbara Kejzer - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. O
  • Grażyna Rosa - wychowawca klasy I, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
  • Alina Rębarz - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. I i II
  • Katarzyna Bieszke - wychowawca klasy II, nauczyciel informatyki
  • Kamila Kondratowska - wychowawca klasy III, nauczyciel historii
  • Iwona Jakubowska - Hope - wychowawca klasy IV, nauczyciel matematyki
  • Katarzyna Golat - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. IV
  • Klaudia Górka - nauczyciel terapeuta w klasie IV
  • Paulina Gorazdowska - nauczyciel terapeuta w klasie IV
  • Karolina Nagórska-Pacan - wychowawca klasy V a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. V a
  • Martyna Pilas - wychowawca klasy V b,  nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Jetkowska - wychowawca klasy VI, nauczyciel j.polskiego
  • Iwona Kalinowska - nauczyciel terapeuta w klasie VI
  • Żaneta Magulska-Aszyk - wychowawca klasy VII, nauczyciel techniki i edb
  • Iwona Warda - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VII
  • Elżbieta Iwanek - wychowawca klasy VIII, n-l współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. VIII
  • Marta Maciejewska - nauczyciel terapeuta w kl. VIII
  • Magdalena Nitschke nauczyciel j. polskiego, bibliotekarz
  • Ewa Łaszczuk - Izdebska - nauczyciel matematyki
  • Anna Dąbrowska - nauczyciel języka kaszubskiego
  • Anna Artemiuk-Zięba - nauczyciel plastyki
  • Marcin Treder - nauczyciel języka niemieckiego
  • Michał Kleinszmidt- nauczyciel muzyki
  • Karolina Goździak - nauczyciel geografii,
  • Ewa Grzymała - nauczyciel języka angielskiego
  • Adam Zelewski - nauczyciel religii
  • Wojciech Gruchała - nauczyciel religii
  • Iwona Jakubowska-Hope - nauczyciel matematyki
  • Anna Wąsowicz - nauczyciel fizyki, chemii i przyrody
  • Anna Winnicka-Namiotko - nauczyciel biologii
  • Tamara Karłowskanauczyciel wychowania fizycznego i techniki, wychowawca świetlicy
  • Mariusz Biernacik - nauczyciel informatyki
  • Klaudia Prawdzik - nauczyciel WDŻ, pedagog, bibliotekarz
  • Lidia Wojczuk - nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Magdalena Miotk - logopeda
  • Małgorzata Pawelec - psycholog, doradztwo zawodowe
  • Martyna Ciesielska - socjoterapeuta
  • Iwona Struzik - wychowawca świetlicy

 

Administracja szkoły
  • Anna Karamon - sekretarz szkoły
  • Jolanta Litwińska - woźna
  • Bożena Prokop - pomoc nauczyciela w przedszkolu
  • Zygmunt Koszałka - konserwator
  • Elżbieta Karpyza - pracownik obsługi
  • Mariola Jakusch - pracownik obsługi
  • Krystyna Borek - pracownik obsługi
  • Patrycja Lejk - pracownik obsługi