Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku

83-050 Bielkówko    ul. Gregorkiewicza 11

tel. 58 682 73 58 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 122911
  • Do końca roku: 146 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Piątek, 2020-08-07

Imieniny: Donaty, Olechny

"Jajko czy kura...przedszkolaki z Gminy Kolbudy rozwijają swoje kompetencje"

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w naszej szkole od września 2019 roku ruszył projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020: „Jajko czy kura.... - przedszkolaki z Gminy Kolbudy rozwijają swoje kompetencje”. Projekt realizowany jest na terenie Gminnego Przedszkola oraz Oddziału Przedszkolnego do sierpnia 2020 roku.

 

W ramach inicjatywy w Przedszkolu i Oddziale Przedszkolnym prowadzone są zajęcia z robotyki i nowoczesnych technologii, lekcje języka angielskiego, indywidualna terapia logopedyczna, zajęcia indywidualne specjalistyczne oraz gimnastyka korekcyjna. Przedszkolaki uczestniczą dodatkowo w zajęciach przyrodniczo-technicznych „Eksperyment”.

            Ponadto uczestniczące w projekcie dzieci wezmą udział w trzech wycieczkach, zorganizowany zostanie również festiwal nauki. Przedszkole i Oddział Przedszkolny zostaną zaopatrzone w dodatkowe sprzęty takie jak tablety z słuchawkami, Magiczny Dywan, zestawy Lego, urządzenia do gimnastyki korekcyjnej, miniroboty do programowania oraz zestawy gier edukacyjnych.

 

Poniżej zajęcia z robotyki