Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku

83-050 Bielkówko    ul. Gregorkiewicza 11

tel. 58 682 73 58 

 

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 191829
  • Do końca roku: 31 dni
  • Do wakacji: 207 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury

"Jajko czy kura...przedszkolaki z Gminy Kolbudy rozwijają swoje kompetencje"

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w Naszej szkole od września 2019 roku ruszył projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020: „Jajko czy kura.... - przedszkolaki z Gminy Kolbudy rozwijają swoje kompetencje”. Projekt realizowany jest na terenie Gminnego Przedszkola oraz Oddziału Przedszkolnego. Zajęcia będą realizowane do końca listopada 2020 roku.

W ramach inicjatywy w Przedszkolu i Oddziale Przedszkolnym prowadzone są zajęcia z robotyki i nowoczesnych technologii, lekcje języka angielskiego, indywidualna terapia logopedyczna, zajęcia indywidualne specjalistyczne oraz gimnastyka korekcyjna. Przedszkolaki uczestniczą dodatkowo w zajęciach przyrodniczo-technicznych „Eksperyment”.

Uczestniczące w projekcie dzieci wezmą udział w wycieczce do centrum EduFun w Redzie oraz zostanie zorganizowana dla nich "Zielona Godzina". Poza tym planowany jest Piknik i zajęcia w planetarium.  Ponadto Przedszkole i Oddział Przedszkolny zostaną zaopatrzone w dodatkowe sprzęty takie jak tablety z słuchawkami, Magiczny Dywan, zestawy Lego, urządzenia do gimnastyki korekcyjnej, miniroboty do programowania oraz zestawy gier edukacyjnych.

 

Poniżej zajęcia z robotyki