Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku

83-050 Bielkówko    ul. Gregorkiewicza 11 tel. 58 682 73 58  email: sekretariat@zkiwbielkowko.pl  

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 510421
  • Do końca roku: 95 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2021-09-27

Imieniny: Damiana, Mirabeli

"zamówposiłek.pl"Szanowni Państwo!

W szkole zamawianie posiłków od października 2021 r. będzie się odbywać poprzez aplikację „zamowposilek.pl”. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:
https://aplikacja.zamowposilek.pl/

Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować:
https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:
https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Płatności dokonujemy tylko online bezpośrednio z aplikacji „zamowposilek.pl”

Po zarejestrowaniu się rodziców w aplikacji Uczniowie się otrzymują breloki w Sekretariacie szkoły, które upoważniają do odbioru posiłku. Breloki uczniów klas pierwszych zostaną przekazane bezpośrednio do wychowawcy świetlicy. Opłata za zagubienie i wyrobienie nowego breloka na podstawie wniosku dostępnego w Sekretariacie wynosi 10 zł.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:
- w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
- następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

- kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
- pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze w tym samym dniu do godziny 8:30. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.